O NÁS

 Posláním firmy je poskytování kvalitních personálních služeb na území celé republiky. Firma klade důraz na nejvyšší hodnoty: spolehlivost, kvalitu odvedené práce (své i svých zaměstnanců), důvěru a flexibilitu. Společnost se záhy po svém založení stala synonymem důvěryhodnosti a vysoké profesionality a získává si své věrné klienty v celé republice i mimo ni. Společnost OSSPO Agency s.r.o. se zabývá dodáváním kvalifikovaných zaměstnanců na práce v oblasti stavebnictví, strojírenství a automobilového průmyslu. Firma zaručuje, že se vašich projektů ujmou kvalitní pracovníci, kteří odvedou vynikající práci a výsledky odevzdají v dohodnutém termínu. 

Problémy, které by se během celého procesu případně mohly objevit, okamžitě řeší tým schopných koordinátorů. Náš facility management a property management vám zaručí efektivní chod budovy a dlouhodobě výhodnou komplexní správu nemovitostí. Společnost OSSPO Agency s.r.o. si zakládá na maximální spokojenosti svých klientů a udělá vše pro to, aby splnila všechna vaše přání.

NAŠE SLUŽBY

Společnost OSSPO Agency s.r.o. vám může nabídnout své personální služby. Jedná se zejména o výběr nejvhodnějších kandidátů na pracovní pozice ve stavebnictví, strojírenství a automobilovém průmyslu. Pro tyto pozice vybírá společnost kvalifikované a prověřené zaměstnance ze svého portfolia.

Firma OSSPO Agency s.r.o. vám může poskytnout kandidáty na časově omezené práce, jedná se o tzv. dočasné práce. Vhodně zvolený kandidát se po dobu provádění prací stává zaměstnancem klienta.

Také je možné za předem sjednaných podmínek poskytnout klientovi služby vlastních zaměstnanců společnosti – v tomto případě se jedná o tzv. leasing.

Další nabízenou službou je recruiting, tedy vyhledávání nejvhodnějších kandidátů na danou pozici. Při recruitingu se firma striktně drží požadavků a přání klienta. Vybraní kandidáti absolvují přijímací řízení, které je organizované agenturou nebo samotným klientem. Nejlepší kandidát se posléze stává zaměstnancem klienta.

Společnost OSSPO Agency s.r.o. působí po celém území ČR a zabývá se komplexními a doplňkovými službami správy a údržby budov. Náš facility management a property management vám zaručí efektivní chod budovy a dlouhodobě výhodnou správu nemovitostí. Společnost OSSPO Agency s.r.o. se v rámci svých činností zaměřuje na komplexní správu:

  • administrativních a komerčních budov,

  • úřadů,

  • nákupních center,

  • budov státní správy,

  • zábavní a sportovní centra, apod.

 

Společnost OSSPO Agency s.r.o. se může pochlubit celou řadou spokojených zákazníků. Profesionální standard se snaží udržet i nadále a svým klientům poskytuje co nejlepší personální servis. Kdo patří mezi spokojené klienty? Jsou to například tito:

logo.png

REFERENCE

 

KONTAKTY

Jsme Vám plně k dispozici – neváhejte nás proto kdykoliv kontaktovat, pokud sháníte kvalitní pracovníky nebo snad potřebujete vyřešit nějaký problém. Se vším Vám rádi poradíme a budeme se snažit ze všech sil, abychom Vaše přání splnili k vaší maximální spokojenosti.

 

Vaše dotazy rádi zodpovíme: info@osspo.eu

Generální ředitel

Petr Spousta
tel: +420 604 894 024
petrspousta@osspo.eu

Fakturační oddělení

Michaela Spoustová Roudnická

michaelaspoustova@osspo.eu

Asistentka jednatele

Radka Kupcová

tel: +420 326 103 035

radkakupcova@osspo.eu

Specialista náboru + HR Manager

Jiří Máj

tel: +420 739 99 88 99

jirimaj@osspo.eu

Personální oddělení

Vladimíra Bogdanoská

tel: +420 731 809 517

vladimirabogdanoska@osspo.eu

 

Sídlo společnosti
Olšanská 55/5, 130 00 Praha 3 – Žižkov
IČ: 28863054
DIČ: CZ28863054
Vedená u Městského soudu v Praze v oddíle C, vložce 149799

 

Kancelář

Pražská brána 309, 293 01 Mladá Boleslav
Otevírací doba:

Po – Pá: 8.00 – 15.00 hod